Sledujte nás

KPM Pulec Praha

Zprávy z našich akcí.

VÁNOČNÍ TRÉNINKY Poslední tréninky roku 2019

V rámci poslední předváničního týdně jsme absolvovali poslední tréninky roku 2019, které se nesly ve vánočním duchu. V bazénu i na suché přípravě jsme závodili ve štafetových i individuálních soutěžích. Přikládáme pár fotek z těchto tréninků, které jsou již tradicí.

Archiv

2018 2019

POZNAŇ Finále světové poháru Poznaň

O víkendu 6.-8. 12. se část našich plavců (Johanka Rédlová, Adéla Kutílková, Lukáš Landsinger a Martin Lužný) zúčastnila finále světového poháru v polské Poznani, kam se nominovali díky účasti v předchozích kolem světového poháru. Těchto závodů se letos zúčastnilo 73 klubů. Našim závodníkům se dařilo a zlepšili mnoho osobních rekordů. Lukáši Landsingerovi se poprvé podařilo zaplavat 100BF pod 50s na padesátkovém bazénu, navíc přidal osobák i na 50BF, skvělé výkony mužské části potvrdil i Martin Lužný, který si veze vylepšené časy z 400 i 200PP. Na 400PP se dařilo i Johance Rédlové, posunula svůj osobák o 2 vteřiny. Áďa Kutílková tentokrát své časy nezlepšila, ale osobákům se přiblížila a před Vánoci si tak drží stabilní výkonnost. Poslední závody roku tak hodnotíme kladně a těšíme se na další rok, kde na nás bude opět čekat i světový pohár.

MOST 1. kolo ligy mládeže

Již tradičně hostí na konci ledna město Most 1. kolo ligy mládeže,

a tak i náš tým v sobotu 26. 1. odstartoval do dalšího ročníku této soutěže. Někteří naši závodníci postoupili do starších kategorií, ale s touto změnou se popasovali velmi dobře. Domů si dokonce vezeme několik umístění na bedně ve všech kategoriích. U kategorie E to byl Vasil Ploc, který zvítězil ve všech individuálních závodech (100PP, 50PP, 200BF). Společně pak Vasil s Bořkem Plocem, Anežkou a Eliškou Horálkovou brali bronz ze štafety, ukázali tak sourozeneckou sílu. V kategorii D se Vašek Švamberk blýskl 3. místem na 200PP a stříbrem ze 400PP, Long Duy Nguyen bral zlato z bifinové 100, pro bronz si doplaval na 50m s monouploutví. V dívčí kategorii D vybojovala Lucka Kuchtová dvě třetí místa (50 a 100PP). Déčkařská štafeta ve složení Jiří Kuchta, Emma Podpierová, Václav Švamberk, Lucie Kuchtová nedala nikomu šanci a odváží si zlato. Nakonec Terka Podpierová získala stříbro a bronz (200 a 100BF) a Jirka Kubíček zvládl bifinovou 200 ve třetím nejlepším čase. O další body do hodnocení ligy budeme bojovat v Táboře.